deweloper Bialystok

Mieszkania deweloperskie w Białymstoku

Białystok jest miastem, które położone jest aż na 7 wzgórzach. Bogata historia oraz rozmaite atrakcje sprawiają, że do miasta napływa nie tylko coraz więcej turystów, ale i osób, które chcą tu rozwinąć swoje zawodowe skrzydła. To głównie tej drugiej grupie ludzi dedykowana jest oferta deweloperów, w której znajdują się nowe mieszkania.

Białystok – zdrowe miasto

Białystok położony jest w pobliżu dwóch rezerwatów przyrody. Ponad 30 procent powierzchni miasta stanowią tereny zielone. To główny powód, dla którego Światowa Organizacja Zdrowia uznała i przyłączyła Białystok do sieci zdrowych miast. Doskonała lokalizacja i perspektywy rozwoju zachęcają do odwiedzin, a także do pozostania na dłużej. Inwestorzy oferują mieszkania deweloperskie w Białymstoku w atrakcyjnych cenach, pracodawcy zaś kuszą ciekawym i rozwojowym etatem.

Białostocki Ritz i Aleja Bluesa

Miasto pełne jest atrakcji i zabytków o interesującej historii. Z pewnością nie można narzekać tu na nudę. Jedną z najbardziej reprezentacyjnych budowli miejskich jest hotel Ritz, który uznawany jest dziś za najbardziej luksusowy. Inną atrakcją jest chodnik o wyglądzie klawiatury fortepianu. Nazwano go Aleją Bluesa, na której umiejscowiono tabliczki z nazwiskami osób powiązanych z tą gałęzią muzyki.

mieszkania Bialystok

Nowe inwestycje wśród osiedli

Białostocki rynek nieruchomości przechodzi dynamiczny rozwój. Na miejskich osiedlach powstają mieszkania deweloperskie w Białymstoku, oferując funkcjonalne mieszkania dla szerokiej grupy odbiorców. Realizowane inwestycje to coraz częściej całe osiedla, które łączą funkcję mieszkalną z infrastrukturą handlowo-usługową.

Mieszkańcy mogą liczyć na szeroką gamę udogodnień. Zewnętrzne strefy rekreacyjne, siłownie i place zabaw dla dzieci, stojaki rowerowe i nowoczesne rozwiązania to tylko część bogatej oferty inwestorów. Mieszkania deweloperskie w Białymstoku można zarezerwować jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Edukacja i życie zawodowe

Każdego roku do miasta przybywa około 45 tysięcy studentów gotowych podjąć edukację na wymarzonym kierunku. Białystok daje ku temu wiele możliwości: jest tu uniwersytet medyczny, ekonomiczny, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki, a także liczne uczelnie oferujące takie kierunki, jak finanse, zarządzanie, bankowość czy pedagogika.

Szerokie grono żaków decyduje się pozostać w mieście, by rozpocząć pracę, która jest dopełnieniem uniwersyteckich ambicji. Białystok wyróżnia się niską stopą bezrobocia, oferując etaty, które umożliwiają rozwój zawodowy. Profil gospodarczy miasta jest imponujący – funkcjonuje tu Park Naukowo-Technologiczny, a także Specjalna Strefa Ekonomiczna, obejmująca branże maszynową, poligraficzną, elektryczną i instalacyjną.

Dodaj komentarz