Start w biznesie i rozwój firmy z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” oferuje kompleksowe wsparcie dla osób, które chcą otworzyć własny startup. Zapewnia przedsiębiorcom możliwość prowadzenia firmy bez zbędnej biurokracji i wysokich kosztów. Jeśli nie masz pewności, czy Twój pomysł ma szansę na sukces, doradcy pomogą Ci to ustalić. Wesprą Cię m.in. w analizie rynku, tworzeniu biznesplanu, działaniach marketingowych. Przedstawiamy usługi, z których mogą skorzystać beneficjenci Fundacji oraz zewnętrzne firmy.

Inkubator przedsiębiorczości

Fundacja działa na zasadzie inkubatora przedsiębiorczości, któremu zaufało już blisko 9 tysięcy beneficjentów i beneficjentek.

W ramach opłaty 300 złotych miesięcznie, założyciele startapów mają do dyspozycji wsparcie w zakresie księgowości, prawa oraz IT. Fundacja oferuje osobowość prawną, a także szkolenia i konsultacje z ekspertami. Każdy beneficjent ma do dyspozycji wsparcie koordynatora, który odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości. Beneficjenci mogą też skorzystać z darmowej usługi założenia wizytówkowej strony internetowej.

Odziały Fundacji znajdują się w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Olsztynie, Częstochowie i we Wrocławiu. Konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie i online. Startup można więc prowadzić z każdego miejsca w Polsce.

Wynajem biura z Biznes Zone

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” poprzez projekt Biznes Zone oferuje wynajem nowoczesnych biur, zaprojektowanych przez doświadczonych architektów.

Potrzebujesz przestrzeni do rozwijania swojego biznesu? Wynajmij biuro na dzień, tydzień, miesiąc lub kilka lat. Biznes Zone zapewnia wygodne stanowiska pracy: prywatne gabinety, ogólnodostępne biurka, szybkie łącza internetowe, dostęp do sal konferencyjnych i stref chilloutu.

Wynajem biur z Biznes Zone jest możliwy w 9 miastach: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Częstochowie, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Łodzi i już wkrótce w Gdańsku. Sprawdź cennik na stronie internetowej.

Szkolenia ze Startup Booster

Strefa StartUp Booster działa przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”. W jej ofercie są szkolenia, warsztaty oraz konsultacje.

Wykwalifikowani trenerzy: Helena Dawydko, Marcin Sobieski oraz Iwona Bates zapraszają na spotkania online i face to face o tematyce biznesowej, marketingowej oraz psychologicznej. Przykładowe tematy: odporność psychiczna w biznesie, Twoja firma w social mediach, techniki sprzedaży.

Zdobytą wiedzę można usystematyzować i poszerzyć na indywidualnych konsultacjach. Oferta Startup Booster skierowana jest do beneficjentów Fundacji oraz wszystkich chętnych, zwłaszcza do przedsiębiorców, studentów i osób zainteresowanych samorozwojem. Cennik usług dostępny jest na stronie internetowej.

Doradztwo prawne z KPTS Law Office

KPTS Law Office świadczy usługi prawne zarówno dla beneficjentów Fundacji, jak i podmiotów zewnętrznych. Kancelaria składa się z zespołu specjalistów różnych dziedzin prawa, m.in. cywilnego, gospodarczego, handlowego, autorskiego, karnego i administracyjnego.

Prawnicy KPTS zapewniają więc obsługę na wielu poziomach, zaczynając od tworzenia i negocjowania umów, dokonywania transakcji kapitałowych, poprzez reprezentację na etapie sądowym, na postępowaniu egzekucyjnym kończąc.

Aby zapewnić klientom kompleksową obsługę, KPTS współpracuje na stałe z Kancelarią Komorniczą, Kancelarią Notarialną oraz Tłumaczem przysięgłym. Sprawdź cennik i ofertę na stronie internetowej kancelarii.

Księgowość ze Smart Biznes

Strefa Smart Biznes działa w ramach Fundacji „Twój StartUp” i oferuje m.in. usługi w zakresie księgowości. Specjaliści wypełnią za Ciebie wszystkie formalności i dokonają rozliczeń związanych z prowadzeniem biznesu. Zajmą się np. prowadzeniem księgi głównej i pomocniczej, ewidencją środków trwałych oraz VAT, poprowadzą księgę przychodów i rozchodów, sporządzą i wyślą deklaracje ZUS i PIT, sporządzą miesięczne zestawienia obrotów. Sprawdź usługi i ich koszt na stronie internetowej.

Kursy językowe dla firm z Twoją Szkołą

Projekt Fundacji – Twoja Szkoła to kursy językowe online dla klientów indywidualnych oraz firm. Wykwalifikowani lektorzy zapraszają na 6-miesięczny kurs języka polskiego, kurs języka hiszpańskiego oraz kurs języka angielskiego.

Twoja Szkoła ma też ofertę dla firm. Zaprasza do wykupienia kursu języka polskiego, angielskiego i hiszpańskiego dla Twoich pracowników. Inwestycja w ich rozwój, to równocześnie inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa. Każdy kurs jest dostosowany indywidualnie do potrzeb danego przedsiębiorcy.

Dodaj komentarz