#zostanwdomu i rozbudź kreatywność – trwa konkurs dla dzieci Klientów Getin Bank

#zostanwdomu i rozbudź kreatywność – trwa konkurs dla dzieci Klientów Getin Bank

–  Z uwagi na procedury bezpieczeństwa wielu z nas pozostaje w domach, mając pod opieką dzieci – często znudzone i zmęczone brakiem kontaktu z rówieśnikami. Dlatego postanowiliśmy, w ramach aktywizacji najmłodszych, zaproponować konkurs, w którym pociechy będą mogły rozbudzić swoją kreatywność i pokazać, jak z ich perspektywy wygląda spędzanie czasu w tych specyficznych okolicznościach. Forma i technika pracy jest dowolna, liczy się inwencja twórcza – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych i Aplikacji Mobilnych w Getin Noble Banku. 

Warunkiem udziału w konkursie jest rejestracja i wypełnienie formularza konkursowego, który można znaleźć na stronie Banku oraz przesłanie skanu lub zdjęcia zgłaszanej pracy poprzez formularz wiadomości w zakładce Kontakt na stronie Bankowości Internetowej Getin Banku.

Aż 1000 nadesłanych w pierwszej kolejności prac zostanie nagrodzonych
e-kartą podarunkową o wartości 20 zł.

Dodatkowo, dla autorów 40 najlepszych prac, przewidziane zostały karty o wartości 100 zł. Bony można będzie wykorzystać w sklepie internetowym Decathlon. Kryteria oceny prac to zgodność pracy z tematem konkursu, estetyka wykonania, ciekawy i inspirujący pomysł oraz kreatywne sposoby spędzania czasu w domu. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2020 roku.

Dodaj komentarz