Panasonic prezentuje proste narzędzie do obliczeń urządzeń chłodniczych CO2

Panasonic prezentuje proste narzędzie do obliczeń urządzeń chłodniczych CO2

Panasonic Heating & Cooling przedstawia nowy, innowacyjny kalkulator online, CO2 Refrigeration Designer zawierający pełną gamę produktów chłodniczych CO2 Panasonic. To przyjazne dla użytkownika narzędzie ma na celu zwiększenie produktywności, maksymalizację wydajności oraz zapewnienie wsparcia dla inżynierów, instalatorów i techników przez uproszczenie obliczeń, co gwarantuje zoptymalizowane rozwiązania i osiągnięcie lepszych efektów pracy urządzeń.

Nowy CO2 Refrigeration Designer został podzielony na pięć sekcji, które mogą być wykorzystywane kolejno lub oddzielnie:

·       Wybór Temperatury Parowania,

·       Kalkulator Mocy Chłodzenia,

·       Kalkulator Przewodów Czynnika Chłodnieczego,

·       Kalkulator Ilości Czynnika Chłodniczego,

·       Szybki dobór EEV (elektroniczny zawór rozprężny).

Każdy dział jest sformatowany w sposób przejrzysty i łatwy w obsłudze, co pozwala na szybkie obliczenia za pomocą kilku kliknięć myszki.

Podczas pracy z różnymi produktami, rozwiązaniami o różnych wielkościach jednocześnie, dostępne narzędzia mogą okazać się skomplikowane i trudne w obsłudze. Nowy CO2 Refrigeration Designer Panasonic pozwala użytkownikowi na pełen zakres wyboru: od temperatury komory, poprzez wybór przewodów i zaworów rozprężnych, do poszczególnych obszarów, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Nowe narzędzie Panasonic to nie tylko oszczędność czasu, ale także ochrona przed błędami obliczeniowymi. Szacowany średni czas obliczenia z wykorzystaniem tego narzędzia to tylko dwie minuty, podczas gdy dostępne dotychczas na rynku narzędzia do obliczeń potrzebują na ich wykonanie nawet godziny. Dla zwiększenia wygody kalkulator można zainstalować na urządzeniach mobilnych takich, jak smartfony i tablety, a wyniki drukować na papierze lub zapisywać w formacie PDF.

CO2 Refrigeration Designer jest dostępny na witrynie Panasonic PRO Club https://www.panasonicproclub.com/.

Dodaj komentarz