traficar

Traficar dla przedsiębiorców – czy warto?

Traficar jest usługą dedykowaną zarówno niewielkim przedsiębiorcom, jak dużym firmom. Korzystanie z wyżej wymienionej usługi generuje duże oszczędności dla firm.. Wynika to choćby z niskiej stawki za jeden kilometr, która wynosi jedynie 29 groszy. Co ważne, pojazdy można wynająć na wyłączność, co z pewnością stanowi duży walor tego rozwiązania. Z samochodów może korzystać dowolna liczba pracowników. Każdy użytkownik może rezerwować pojazd z dużym wyprzedzeniem dzięki funkcjonalnemu kalendarzowi. Dzięki temu można mieć pewność, że pracownik firmy spotka się z każdym klientem na czas.

Indywidualnie dobierany abonament dla przedsiębiorców

Traficar oferuje atrakcyjne warunki dla przedsiębiorców. Przedsiębiorcy rozliczają się na podstawie indywidualnie dobranego abonamentu. Otrzymują oni zbiorczą fakturę z billingiem, co z pewnością ułatwia sposób rozliczania. Stanowi to dużą wygodę użytkowania. Właściciel firmy może monitorować i analizować wszystkie przejazdy, co przekłada się na lepszą kontrolę finansów. Na życzenie danej firmy, Traficar może refakturować koszty płatnego parkowania. W ramach abonamentu firmowego przedsiębiorcy otrzymują dedykowane strefy wynajmu oraz zwrotu samochodów osobowych. Z pewnością duży walor stanowi również fakt, że użytkownicy korzystający z platformy w razie potrzeby mogą dostać pojazd zastępczy. Oznacza to, że korzystanie z floty pojazdów w Traficar daje gwarancję stałego dostępu do pojazdów służbowych. Warto to podkreślić, gdyż wielu osobom wydaje się, że w przypadku najmu pojazdów na minuty może występować problem z dostępem do aut.

traficar

Traficar dla firm stawiających na jakość

Obsługa rezerwacji pojazdów w Traficar jest bardzo prosta. Każdorazowo można tego dokonać z poziomu funkcjonalnej aplikacji. Dzięki niej w dowolnym momencie można aktywować, bądź dezaktywować, dowolną liczbę kont pracowniczych. Dzięki korzystaniu z aplikacji pracownicy mogą liczyć na dostęp do bezpłatnego parkowania, co wpływa pozytywnie na finanse firmowe. Dla użytkowników aplikacji przydzielone są również specjalne miejsca parkingowe w strefie miejskiej. Na uwagę zasługuje również fakt, iż serwisowaniem oraz tankowaniem pojazdów zajmują się wyłącznie wykwalifikowani pracownicy Traficar. Dla firmy korzystającej z usługi oznacza to oszczędność, ale to nie jedyna korzyść. Warto zwrócić uwagę na wygodę, wynikającą z braku konieczności samodzielnej obsługi serwisowej pojazdów firmowych.

Vouchery dla firm – co warto o nich wiedzieć?

Firmy mogą korzystać z usług Traficar na 3 sposoby. Pierwszy wariant ,,na zawołanie” oferuje użytkownikom ogólnodostępne pojazdy dla firm. Kolejna opcja ,,na vouchery” oferuje przejazdy pre-paid, które jak sama nazwa wskazuje, są przedpłacone. Właściciel firmy może wykupić w oparciu o umowę tyle voucherów ile aktualnie potrzebuje. Po otrzymaniu voucherów, istnieje możliwość doładowania konta z poziomu aplikacji. Natomiast wariant ,,na wyłączność” oferuje przejazdy dedykowane dla danych pracowników. Każdy z wymienionych sposób krozystanai z floty Traficar ma swoje zalety. Wyboru najlepiej dokonać na podstawie wniosków z analizy potrzeb firmy.

Partnerem artykułu jest Traficar.pl

Dodaj komentarz