samochod Toyota

Nowe samochody Toyota

Toyota od lat jest liderem motoryzacyjnym na rynku. Swoją pozycję zawdzięcza między innymi innowacyjnym i zaawansowanym technologiom. Marka opanowała cały świat w tym Polskę, gdzie można zakupić samochód w wielu salonach Toyota na terenie kraju.

Toyota stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów oraz niezawodność w każdej sytuacji. Historia marki rozpoczyna się pod koniec XIX wieku, gdzie Sakichi Toyota wynalazł pierwszy mechaniczny warsztat tkacki. Później powstała spółka Toyota Spinning & Weaving Company, która dała początek gigantowi motoryzacyjnemu. Toyota Motor Corporation widzie prym od 1937 roku i stale się rozwija, zaskakując rozwiązaniami technologicznymi.

Warto dodać, że Toyota jako pierwsza globalna firma wprowadziła samochody hybrydowe o napędzie spalinowo-elektrycznym, które są przyjazne dla środowiska.

Niezawodność Toyoty

Samochody Toyota, które można nabyć salonach stały się już legendarne. Każdy model tworzony jest z najwyższą dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Daje to gwarancje bezpieczeństwa, a także komfort użytkowania, który jest na najwyższym poziomie przez długie lata. Potwierdzeniem jakości są najwyższe miejsca w rankingach niezależnych instytutów badawczych. Toyota sprawdza się nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Jest to marka, dla której ważne są również osoby niepełnosprawne. Od dawna oferowane są rozwiązania mające na celu umożliwić i poprawić komfort jazdy. Co chwilę pojawiają się nowe technologie i doskonalsze narzędzie, które pomagają zmniejszyć wszystkie bariery. Przewóz osób również jest o wiele bardziej komfortowy w Toyocie niż w samochodach innych marek.

Najpopularniejsze modele

 

Szukasz swojego wymarzonego samochodu? Wszystkie modele Toyoty są wyjątkowe i komfortowe, jednak kilka modeli cieszy się szczególną popularnością, co widać na polskich drogach.

Toyota Yaris – ekonomiczny miejski samochód

Dzięki niej bez problemu można poruszać się po mieście nawet podczas największego ruchu. Samochód zachwyca wyglądem i stylistyką. Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych modeli producenta. Toyota Yaris jest dostępna w wersji z silnikiem benzynowym oraz silnikiem hybrydowym.

Toyota RAV4 – osobowy SUV

Kompaktowy crossover, który jest jednym z najbardziej popularnych aut w swojej klasie. Oferowana jest z silnikiem benzynowym, przy czym do wyboru są dwa rodzaje przekładni, a także napęd przedni lub na wszystkie koła. Oczywiście produkowana jest również w wersji hybrydowej.

Toyota Avensis – limuzyna segmentu D

Bez wątpienia jest to jeden z najpopularniejszych modeli w Polsce. Wyposażona w najlepsze technologie, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo. Avensis to ekonomiczny samochód o wydajnym silniku benzynowym lub wysokoprężnym.

Obecnie modele samochodów dostępnych między innymi w salonie Toyoty Włochy można podzielić na wiele kategorii. Zróżnicowana oferta bogata jest w najpopularniejsze modele oraz te rzadziej wybierane. Łączy je z pewnością to, że dopasują się nawet do najbardziej wymagającego klienta, który szuka wyjątkowego auta.

Partnerem materiału jest salon Toyota salon Włochy w Warszawie.

Dodaj komentarz