akcesoria do telefonu

Jak właściwie zabezpieczyć nowy telefon Samsung?

Zakup nowego telefonu to wspaniałe przeżycie, zwłaszcza jeśli stajemy się posiadaczami tak zaawansowanego pod względem technologicznym sprzętu, jakim niewątpliwie jest smartfon Samsung. Aby korzystanie z nowego nabytku było wygodne, a sam telefon przetrwał w nienaruszonym stanie przez cały okres jego użytkowania, warto zaopatrzyć się w dedykowane dodatki Samsung akcesoria, które ochronią nasz smartfon przed niebezpieczeństwami czyhającymi na niego każdego dnia.

Samsung akcesoria – etui ochronne na plecki

Smartfony Samsung zachwycają nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, dopracowanym oprogramowaniem Android oraz fenomenalnymi aparatami fotograficznymi, ale także przemyślanym, nowoczesnym i niezwykle estetycznym designem, do którego stworzenia wykorzystane zostały najlepsze materiały. Wśród nich dominuje odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne szkło, którym pokryte są zarówno plecki, jak i ekrany nowych urządzeń tej koreańskiej marki. Nawet taki nowoczesny, wzmocniony materiał jest jednak bezbronny w przypadku upadku na twarde podłoże z wysokości, o czym przekonało się niestety wielu właścicieli szklanych smartfonów.

akcesoria do telefonu

Decydując się na zakup telefonu ze szklaną obudową, należy jak najszybciej dokupić do niego dedykowane etui ochronne, które zabezpieczy plecki przed uszkodzeniem oraz pozwoli użytkować urządzenie zgodnie z jego przeznaczeniem, nosić w kieszeni, zabierać na treningi oraz odkładać na dowolne powierzchnie. Najlepszym rozwiązaniem są specjalne plecki ochronne – Samsung akcesoria, które chronią szklany tył urządzenia przed zarysowaniem, amortyzują wstrząsy oraz nadają mu właściwości antypoślizgowych. Osoby, które chcą zabezpieczyć dodatkowo przód smartfona powinny natomiast sięgnąć po kabury, czyli składane etui z klapką osłaniającą ekran.

Zabezpieczenie wyświetlacza w smartfonie Samsung

Podobnie, jak plecki również ekrany smartfonów Samsung są wykonane ze szkła. Najczęściej jest to trwałe i odporne na zarysowania szkło Gorilla Glass, warto jednak mieć świadomość, że nie jest ono niezniszczalne. Wystarczy bowiem ziarenko piasku w kieszeni ze smartfonem lub upadek z dużej wysokości, aby ekran pokryły nieestetyczne ryski lub charakterystyczna pajęczyna z pęknięć. Jako że wyświetlacz jest najdroższym elementem smartfona, jego wymiana często okazuje się zwyczajnie nieopłacalna. Zdecydowanie lepiej jest więc zachować przezorność i zabezpieczyć ekran szkłem hartowanym, które ochroni go przed uszkodzeniami różnego rodzaju.

Szkło hartowane dobrej jakości jest także zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż popularne folie na ekran, które z czasem mogą się nieestetycznie odklejać oraz w żaden sposób nie chronią telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, dedykowane telefonom marki Samsung szkła hartowane zabezpieczają nie tylko samą płaską powierzchnię ekranu, lecz chronią dodatkowo także jego zakrzywione boki, co podnosi poczucie bezpieczeństwa podczas użytkowania tak wyposażonego urządzenia oraz pozytywnie wpływa na estetykę urządzenia.

Partnerem materiału jest Kraina GSM – Samsung akcesoria, pokrowce i inne.

Dodaj komentarz