Wypożyczalnia samochodu

Wypożyczalnia samochodów – kiedy warto skorzystać?

Posiadanie własnego samochodu niewątpliwie ma wiele zalet, które doceniają zwłaszcza osoby dojeżdżające każdego dnia do szkoły oraz pracy. Auto jest w każdym niezbędnym momencie pod ręką, w nagłych wypadkach nie musimy szukać kogoś, kto odwiezie nas w dane miejsce. Jednak samochód to również wydatki: na paliwo, przegląd, naprawy ewentualnych usterek, wymiana oleju i wiele innych kwestii technicznych. Doskonałą alternatywą dla zakupu własnego auta jest wypożyczalnia samochodów.

Kiedy wynajem auta jest opłacalny?

Każdy z nas czasami musi zmierzyć się z nieprzewidzianymi trudnościami, czasami dotyczą one użytkowania własnego samochodu. Wiele osób z pewnością znalazło się kiedyś w sytuacji, kiedy zaplanowany wyjazd staje pod wielkim znakiem zapytanie przez awarię samochodu. W takich przypadkach z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów. Możliwe jest wypożyczenia auta na krótszy, bądź dłuższy okres, a konkretne ceny podane są w poszczególnych ofertach. Tak naprawdę są one bardzo korzystne dla każdego, w zależności od potrzeb w danej chwili. Wypożyczalnia samochodów to również doskonałe rozwiązanie dla osób planujących wyjazd służbowy na drugi koniec Polski. Zużycie samochodu na dłuższych trasach oczywiście rośnie, dlatego w każdym wypadku można zostawić własne auto w domu i skorzystać z usług wynajmu środka transportu. Wiele firm umożliwia swoim pracownikom korzystanie z takiej opcji, gdyż wygodniej wówczas poruszać się po mieście docelowym. W takiej sytuacji wypożyczalnia samochodów wystawia zbiorczą fakturę na koniec okresu rozliczeniowego z określonym terminem płatności. Wiąże się to z wieloma zaletami dla pracowników, którzy nie są zdani już na siebie, nie muszą martwić się o płatności gotówką, jest to wliczone w koszty pracodawcy.

Wypożyczalnia samochodów
 

Wypożyczalnia samochodów – korzystna oferta

Wypożyczalnia aut to także korzystna opcja dla firm leasingowych, które nie muszą już polegać wyłącznie na mało opłacalnych umowach tego typu. W to miejsce wstępuje wynajem na średni okres – od miesiąca do maksymalnie kilku. Nie pojawia się wówczas problem ewentualnych kwestii serwisowych, takich jak sezonowa wymiana opon, serwis olejowy oraz przegląd. Wszystkie te aspekty wliczone są w koszt konkretnego wynajmu. W takim przypadku nie sprawdza się także kondycji finansowej firmy, tak jak wygląda to przy leasingu pojazdów. Na koniec każdego miesiąca, lub w zależności od indywidualnych ustaleń otrzymuje się fakturę do rozliczenia. Jeżeli pojawiły się jakiekolwiek dodatkowe koszty, również są one wliczane w końcową kwotę do zapłaty. Firmy o różnorodnych profilach działalności decydują się na usługi wypożyczalni samochodów także w celach reprezentacyjnych. Przykładem uzasadnienia takiego rozwiązania może być planowana wizyta u ważnych kontrahentów, którym chce się pokazać z jak najlepszej strony. Odpowiednio wybrane auto, z wieloma udogodnieniami oraz efektownym wyglądem z pewnością wywrze bardzo pozytywne wrażenie. Z pewnością o wiele bardziej korzystne, niż zwykłymi autami, w stylu miejskim.

Więcej na: wypożyczalnia samochodów Balice na Express.pl

Dodaj komentarz